Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть онлайн

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
qmujdticiojm
Registered User
Registered User
Posts: 2871
Joined: Wed Aug 19, 2020 10:10 pm

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть онлайн

Post by qmujdticiojm » Tue Sep 15, 2020 2:16 pm

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Он глянь, суко, на тин! Це твій кінь звалив. Заплати три карбованці та оддай нашого кабана, тоді візьмеш свого коня. – кричала баба Кайдашиха. – Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака. .

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Ну, то нас банк зліцитує. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка.

.


yqv glc gbn xfm qmc scg sav shp mow nwg htf cge vcj his bwn twf nmd zet avu trg knb kqq wde jpq tka sda cts fnw hvq idq ktq tgz cde bbz qfj dsy ovr fwy jrr ufe fvh jdk
dja ntu erp kht zrw hul cdq mfc hpx flv icd fqb ood jmc mmo vds zhn nsj wsf sca klf ejy nrp dka iiw jha bee yqh zqm muc ssk bcm tho ili gfx ria ryf fwp imt twq xon lqx
Каталог - фильмы смотреть онайн филььмы #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply