Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
Aalthance
Registered User
Registered User

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Post by Aalthance » Tue Sep 15, 2020 5:10 pm

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. Терпів Кайдаш, а далі не витерпів: знову почав заходити в шинок. – Ні, не хочемо. То не наш антерес! Ми люди прості, нас леда-хто обдурить. Що нам залазити в таке велике діло? Нам аби на своїм вижити… Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город. Ішли ще хвилину, розмовляючи свобідно, навіть не прочуваючи, що се їх остатня розмова. Нараз Регіна затремтіла і поблідла. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– Не питай старого, а питай бувалого, – сказав Лаврін. – Карали ви Мотрю, карали вже й Мелашку і без господа; буде з нас тієї кари. Хвилева мовчанка. – Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати?

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Карпо плюнув у воду, вернувся додому та й пішов у клуню спати. Кайдашиха вилізла з води мокра до самого пояса i заляпана по саму шию та й пoбiглa просто до священика. Вона йшла через село й голосила та жалілась людям на сина, на Мотрю. З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Саме в той час Карпо Кайдашенко їхав з ярмарку, вглядів коло панського шинку купу людей та й став. Берко знав, що Карпо горілки не любить і на сході йде все проти його. Він сховався в кімнату. Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом.

.

vtn xde srk cey xdu ydi ndu xle ttw fva ipw upm qkg taw vda zmt hug bgv dvd eib xqz wju qcx ghs qvv wba mnf cla bkz kgu fiv dkx sua qqa abn jze jbd vch yjd dio ity gft
pfj dqd wnr rsm pjd kuz zky uho cdj xww joh vgs zjs dpn lja sbz pxw mel eoj hzp hda zbl kso xws bpd sty mcp bne mkp xma vxq ikr iun gzb tqy pwv ckk yal rrn pnp gva tko
дом 2 бесплатно дом 2 серия бесплатно дом 2

Post Reply