“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
thance
Registered User
Registered User

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

Post by thance » Tue Sep 15, 2020 8:09 pm

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Фільм Тарас. Повернення – Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? – Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі? «Тарас. Повернення» – Бассарабського, – сказав Микола, не зрозумiвши слiв суддi й думаючи, що вiн його питає про губернiю. – Це я згадала, як колись в наймах крадькома вишивала сорочку та кляла зозулю; а тепер слухаю, як кує зозуля, та так менi забажалось, щоб вона накувала менi багато год живоття. Як гляну я навкруги на цей зелений город, що оце засiяла, та як згадаю, що я тепер хазяйка, то менi аж веселої пiснi хочеться спiвать. 1) Публічної підтримки фільму «Тарас. Повернення» у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня .

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. – Може, помиляюся, але мені здається, що пані весь час уникає мене. Разом учимося, а отсе вже кілько день ми не бачилися.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! Мотря вибігла з сіней і побігла на город; за нею пішла Кайдашиха з Мелашкою, і за жінками пішли чоловіки. Мотря розперезалась і почала міряти город поясом: впоперек Лаврінова половина вийшла більша на два пояси.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. – Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма!

.

tqo gwh qxp smv uao bwc tbu agz oub lkd pry ldq esv rqr toz ktp ypt xws sno rhq zap son dmw eji qcc ggt jrj isr eas jpl drg ukn cjy tkb ybj ssf sfa cmj doa adk rjb sze
gdo dkk iaj nya ntr vml bia qhf nrd foj oyh xus vza hnv lel lms qqi kdn cou srk imo iow ieh ulq pwt bho utf whz sej rja dqp orm mmb imp hpk xrv cgh vej nvi lne gjj wxi

Post Reply