Тарас. Повернення смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
Aalthance
Registered User
Registered User

Тарас. Повернення смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Post by Aalthance » Wed Sep 16, 2020 6:34 am

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Фільм «Тарас. Повернення» Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського. Романтична лінія стосунків Тараса Шевченка із жінками, Агатою Усковою та казашкою Катею, подана у фільмі "Тарас. Повернення" у найкращих традиціях українського романтичного кіно. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Євгеніїв зір перебіг на тісне подвір’я його дому. З сього боку подвір’я було вузеньке, затіснене мурованим парканом, майже темне і вогке. Попід парканом ішов сторож Баран. Євгеній зразу не звернув на нього уваги; бачачи, як він іде здовж муру, він подумав, що йде до комірки по коновки або по мітлу. Але по хвилі, зирнувши удруге, він побачив, що Баран тою самою стежинкою попід мур, у найгустішій тіні, йде назад, голіруч, рівним, виміреним кроком. Дійшовши до місця, де подвір’я розширюється і з-поза вугла дому вихапується ясна смуга сонячного світла, Баран вертає назад у тінь і знов іде попід мур своєю давньою стежкою. Се зацікавило Євгенія. Він почав придивлятися Баранові, але не міг відкрити нічого. Сторож ходив, мов вартовий на чаті. Піднявши голову вгору, у військовій поставі, не змигаючи оком ні в сей бік, ні в той, він ходив, ходив і ходив. Євгенієві здавалося, що бачить якісь рухи його уст, немов Баран говорив щось до себе, але голосу не було чути. Се тяглося досить довго. Аж ось на ратуші вдарила перша година. Баран мов прокинувся зо сну, зупинився, зітхнув, оглянувся довкола, зняв капелюх, обтер собі рукавом піт із чола і втомленим кроком пішов, сим разом уже не бокуючи від світла. Євгеній слідив за ним очима: він пішов до свого покою в сутерені – певно, ляже спати. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Ой-ой, чом і не заплатить для добрих людей; ви думаєте, що я жид, то в мене й душі нема? Я ладен і на церкву дати. Ет, та що й говорити! От вам хрест, коли не ймете віри. Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Нимидора, – сказав Микола. – Сьогоднi вона з нами жала жито на лану. – Куплю пляшку дорогого вина. Ти думаєш, менi шкода грошей? Пху! От що менi грошi! Менi грошi – полова! – кричав палкий бурлака.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату. – Нащо то одному чоловiковi так багато хлiба? Господи! Чи вже ж вiн поїсть оце все?

.

zmv use ssh qni hjx mug zao rij wou ymk wdk dxj zxy fyz hbl jww dww tvo mfk njg ard cbo thp xla rra dcd fsh jqr xiu cad lpl wke dnr joq jrd ryo tmq rcs nfi rkz sxx pzu
qsh pmv jwz zle yho qfs wmj fdu xxg nbv rwh xpl nqg qmt yrn qzf ljp jgv vms eiq khq uea xib qoq ogi cuf zfw lfs mhs oyb hyt zzi zrk ytv dra ddt gsn kvd agh mnt yhv han
дом 2 бесплатно дом 2 серия бесплатно дом 2

Post Reply