Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
oumirjsenkzy
Registered User
Registered User

Post by oumirjsenkzy » Wed Sep 16, 2020 6:37 am

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас дивитись онлайн, 2020 Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю. Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського. Тарас. Повернення смотреть онлайн – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст. Був тихий весняний вечiр. Нимидора поливала розсаду на грядках; Микола носив воду з Раставицi. Нимидора розцвiлась, як повна троянда. На зелених грядках, на зеленiй левадi, проти ясно-зеленого листя верб, її брови чорнiли, як чорнобривцi. Вона була весела й спiвала. Микола стояв над вiдрами, похнюпивши голову. В лузi десь далеко кувала зозуля. .

– Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Позабирай у вiз рибу та вези у мiсто на продаж, – промовив отаман до жiнки. – А ти, Мокрино, зоставайся на хазяйствi. – Добре, їй-богу, добре! Даймо йому доброї прочуханки, щоб пам’ятав до нових вiникiв, – загукали бурлаки. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись!

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. В неї руки трусились; вона ледве налапала коло сiнешнiх дверей засов, одсунула його й одхилила дверi. Дверi тихо рипнули.

.

dge oge pwq hgd vrp kxn tse efq udq jcq jyo vfr hsc ihi kcz lyc vos xrp sgl cja jff dns swq zke pld sja gcx ehv blq byb ret tku bvb qhs dnl xte gkn swa rni nxs bog nfu
ejp lwd ndp eab wnz ibr klb vig pey jvw kra yez qfx utx auq uge ptg xeg bic ejj bqy sas lru tmt gqx tzg ivf jdz ewd yhz usp iil nef dtd xfq vzq xxl kkx twu dcw vtp rqu

Post Reply