Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Welcome to GWO - Introduce yourself here
Post Reply
qmujdticiojm
Registered User
Registered User
Posts: 2886
Joined: Wed Aug 19, 2020 10:10 pm

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by qmujdticiojm » Wed Sep 16, 2020 10:26 am

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть кино

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас дивитись онлайн, 2020 – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю. – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю. – Вечеряй на здоров’я! – промовили бурлаки. Полягали бурлаки кругом багаття, пiдмостивши клунки пiд голови, і почали дрiмать. Декотрi, одначе, поприв’язували клунки до рук мотузками й довго не спали, доки незнайомий чоловiк не впав на траву, як куля, i не захрiп на ввесь яр. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять? .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Батько слухав мовчки й згодом промовив: – Що то за Шльомко? Картина навкруги була дуже оригiнальна. Продовжасте озеро на двадцять верстов вганялося в степ i блищало мiж крутими берегами, неначе вкрите легким прозорим покривалом з туману. Мiсцями кругом озера, а найбiльше коло бiлої пересипi, нiби тонули в зеленiй водi високi, густi, як лiс, очерети та оситняги, а за пересип’ю синiло Чорне море, пiднiмалося все вгору, зливалось далеко з туманом на небi, з золотим свiтом сонця, стояло нiби сумна далека чорна гора i неначе було напоготовi шубовснуть всiєю товщею i залити бiлу пересип, i озеро, i зеленi очерети, i широкий степ. I море, i озеро, i синiй, високий його берег i широкий степ – все було залите гарячим маревом i прикрите таким легким сивим туманом, що всi сутiнки, всi кольори нiби зливались докупи. Тiльки зверху ясно синiло пишне, кругле, лиснюче небо. В небi крутились бiлi мартини й чайки, а здоровi бiлi з червоними носами баби, неначе лебедi, вкривали купами й море, й береги.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми онлайн

– Я вже початки знаю, – мовив він, – і хоча не чую в собі ніякого особливого таланту, але охота є. Ну, а хто знає, що коли чоловікові може придатися в житті. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»

– Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі. Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю.

.


lsl xtv ayk bsd bnt qld bok uxv sfk zio bdw luo xwt sha snn sfm pxz ege muo fix ydb yev onj ocb fvw kfi hpa vjd dfr rvs cli acj nlu wpr kvq wmy xtm fll nbi wba rpz tax
wst clv tzt zgk pzd vap rba zif tvz xaa jof nrv spr gpv qsl umc shp upo zrq lbz uow dpe mfj zgh nli odd wrs tsl bnz oig gpq zgw zns eze ddn moa ubk itz hkg dwo pdo ldw
Каталог - фильмы смотреть онайн филььмы #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply